PATI KUBALA

P H O T O G R A P H Y

O MNIE

 

 Cześć :) Mam na imię Patrycja, dla znajomych Pati.

Fotografuję ślubnie i "nieślubnie". Łapię w kadry emocje, zdarzenia, chwile ulotne i piękne, którymi dzięki fotografii można potem dzielić się z bliskimi i wracać do nich przez długie lata.

 

 

W dniu Waszego ślubu jestem reporterem i obserwatorem wydarzeń.  Łącze fotografię reporterską z fotografią detali. Jestem z Wami i dla Was przez około 10-12 godzin.

Sesję  plenerową organizuję w dniu ślubu, jeśli uda się na chwilę gdzieś uciec i jest to taka mini sesja, lub w  innym dniu ustalonym z Wami. Wspólnie uzgadniamy miejsce, klimat, rekwizyty.

Pary, które chcą oswoić się z obiektywem zapraszam na sesje narzeczeńskie. Zdjęcia z takiej sesji można potem wykorzystać na wiele sposobów, a jednym z bardziej popularnych jest wykorzystanie ich na zaproszeniach ślubnych.

Sesje ciążowe zwykle organizuję w plenerze lub w Waszym domu. Na sesje możemy umówić się już od 6 miesiąca ciąży. Przed sesją omawiamy razem jej przebieg. Sugeruję też, jak można się do niej przygotować.

Sesje dziecięce, noworodkowe przyjeżdżam do Was do domu. Mogą w niej brać udział już kilkudniowe dzieci, między 7 a 14 dniem życia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzieci były starsze. Przed sesją ustalamy wspólnie jej przebieg i ewentualne rekwizyty.

 

Sesje rodzinne to doskonała okazja do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi, a nawet dziadków. Rozpiętość wiekowa jest bardzo duża, a zdjęcia wielopokoleniowe to pamiątka na długie lata.

W zależności od pogody spotykam się z Wami w domu lub w plenerze.

Jeśli macie jakieś pytania do mnie to

1. piszcie śmiało bezpośrednio na maila

2. przez formularz kontaktowy

3. lub dzwońcie

 

 

Patrycja